Horoz Halı Yıkama | denizli halı yıkama | denizli koltuk yıkama | denizli yıkama
New Ribbon
Slide 1 Slide 2 Slide 3
Example Frame

Bahar temizliği, kış temizliği, yaz temizliği gibi büyük temizlikler öncesinde halıları yıkamak gerekiyor. Halı yıkama konusunda bir çok firma hizmet verdiği gibi, bağzı tüketiciler ise bu işi evlerinde kendileri yapmaya çalışmaktadırlar.
Bu işi için kullanılan temizlik ürünleri arasında halı yıkama şampuanları, halı yıkamalarında son derece başarılı neticeler vermekte , profesyonel personel ve ekipman kullanılarak  yıkanması gereken halılarınızı evde veya bahçede yıkamanızı önermemekteyiz. Çünkü su sarfiyatı konusunda tasarruf yapılması gereken bir dönemde yaşadığımız gibi , evde yapılan yıkamalarda sıkma işlemi vb.uygulamalar yapılamadığı için , halıların sarı su bırakması ve istenilen neticeye ulaşılamaması gibi durumlarla karşılaşılmaktadır.

Halı temizliğinde dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?
Temiz halılar, sağlığımız için alınması gereken önlemlerdendir. Çünkü halı temizliği bizi ve tüm ailemizi yakından etkiliyor. Halı temizliğinde halıların dokumalarının içini yani en alt tabakayı kontrol etmemiz gerekli. Burası temizlemeden önce kir ve saçlarla dolu olan tabakadır. Halıların tüm kiri içlerine kadar çekmeleri, üst tüylerin temiz görünmesine neden olur. Görünüşte temiz gibi olmasına aldanmayın, halının tüylerinin arasına bakmanız gerekiyor. Bu kısımlar kontrol edilerek halı temizliği dikkatli bir şekilde tekrarlanmalıdır. 

Halı yıkamada profesyonel hizmet alırkende dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bir çok halı yıkama yeri, amaca uygun olmayan alanlarda, kalitesiz ve başka amaçlar için üretilmiş deterjanlarla halı yıkamaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden firma seçimi önemle yapılmalıdır.

 

 

Mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanmak , hijyenik ve kaliteli sonuçlara ulaşmak için halı yıkama hizmetini halı yıkama firmalarına vermenizi ve halı yıkama işlerinin bu şekilde neticelendirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Halı yıkama firmaları halıları çok daha ekonomik bir şekilde üstelik daha temiz olarak yıkamaktadırlar.