Horoz Halı Yıkama - Denizli

 

Horoz Halı & Koltuk Yıkama, Denizli'de hizmet veren bir firmadır. Sağlık ve kalite tek bir adreste. 

Ücretsiz servisimiz için 

0553 27 888 72 - 213 33 66

Çalışma saatleri


 Pzt  09:00 - 17:00

Sal  09:00 - 17:00

 Çar  09:00 - 17:00 

Per  09:00 - 17:00

Cum 09:00 - 17:00

Cmt 09:00 - 17:00

Paz Kapalı

 

 

Horoz Halı Yıkama

  

Temiz halılar, sağlığımız için alınması gereken önlemlerdendir. Çünkü halı temizliği bizi ve tüm ailemizi yakından etkiliyor. Halı temizliğinde halıların dokumalarının içini yani en alt tabakayı kontrol etmemiz gerekli. Burası temizlemeden önce kir ve saçlarla dolu olan tabakadır. Denizli'de çok fazla toz olduğunu lütfen unutmayınız. Halıların tüm tozu ve kiri içlerine kadar çekmeleri, üst tüylerin temiz görünmesine neden olur. Görünüşte temiz gibi olmasına aldanmayın, halının tüylerinin arasına bakmanız gerekiyor. Bu kısımlar kontrol edilerek halı temizliği dikkatli bir şekilde tekrarlanmalıdır. 

Denizli Halı yıkamada profesyonel hizmet alırken de dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bir çok halı yıkama yeri, amaca uygun olmayan alanlarda, kalitesiz ve başka amaçlar için üretilmiş deterjanlarla halı yıkamaya çalışmaktadırlar. Denizli'de bir çok otopark firması, oto yıkama yaptıkları alanlarda halı yıkama hizmeti de vermektedir. 10 dakika önce araba yıkanan betonun üzerine değerli halınızın serilip yıkanmasını istemeyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden firma seçimi önemle yapılmalıdır. 


 

Denizli Profesyonel Halı ve Koltuk yıkama

 

 

Denizli Halı yıkama işlemlerimiz tamamen kapalı ortamlarda yapılmaktadır. Denizli Tozu ile de meşhur bir ildir. Bu yüzden özellikle Denizli'de halı yıkama yaptıracağınız firmaların kapalı ortamlar gibi doğru koşulları karşıladığından emin olunuz.

Horoz Halı Yıkama Denizli firmamızda, halılarınız Toza ve doğrudan güneş ışığına maruz kalmadan, profesyonel tam otomatik makinalarda yıkanıp kurutulmaktadır.